POPTEJTE NÁS NEZÁVAZNĚ

Casa Med Classic

12.350 Kč
10.500 Kč
- repasovaný
Ceny jsou uvedeny včetně 21% DPH. | Pozn.: *

Technické údaje:

Délka: 212 cm

Šířka: 104 cm

Maximální zatížení: 165 kg

Ložná ploch délka: 200 cm

Ložná plocha šířka: 90 cm

 
Nosnost:165 Kg
Rozměry (délka / šířka):212 cm / 104 cm

Zdravotní polohovací postel Casa Med Classic je spolehlivé elektrické lůžko za rozumnou cenu. Polohovací rošt se ovládá pomocí elektrického ovladače. Díky tomu je změna polohy velice snadná pro samotného uživatele i pro pečovatelský personál. Ovladačem lze nastavovat také výšku postele. To může značně usnadnit nasedání a vstávání z lůžka.

 

Stejně jako ostatní elektrické polohovací postele pro seniory a invalidy má i tato bezpečnostní postranice a kolečka opatřená brzdami.

Tato indikativní nabídka není nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této indikativní nabídky nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Na vyžádání zašleme zákazníkovi typový list nebo protokol o shodě produktu. Cena je závazná v okamžiku uzavření smlouvy, resp. okamžikem potvrzení závazné objednávky. V případě vrácení zboží, volejte na +420 774 744 001 pro upřesnění adresy. Mechanický invalidní vozík je dodáván v rámci uváděné ceny jako samostatný produkt. S mechanickým invalidním vozíkem může / nemusí být dodán podsedák. Tento komponent nevstupuje do ceny mechanického vozíku a může být dodán jako bonusové zboží. Grafické vyobrazení nabízených produktů je pouze ilustrativní. Aktuálně nabízené produkty mohou disponovat jinou výbavou či odlišnou barvou. Prodejce má skladem obvykle několik kusů produktu od každého prezentovaného typu. Cena konkrétního produktu se odvíjí od jeho stáří, výbavy, celkového stavu produktu a počtu najetých kilometrů. Přesnou cenu Vámi vybraného produktu Vám sdělíme na požádání obratem. Pro upřesnění aktuální nabídky nás kontaktujte na tel.: +420 774 744 001 nebo na e-mail: info@invalidnivoziky.info. Společnost Savrynno s.r.o. je marketingovým a reklamním partnerem společnosti MedicalSpace s.r.o., která realizuje konečný prodej zboží zákazníkovi. © 2017 Savrynno s.r.o. | Odkazy | Články | Admin | VOP | Správa os. údajů dle GDPR | Cookies |