POPTEJTE NÁS NEZÁVAZNĚ

Postel PCC

21.800 Kč
18.500 Kč
- zánovní
Ceny jsou uvedeny včetně 21% DPH. | Pozn.: *

Technická data:

Nosnost: 180 kg

Délka: 212 cm

Šířka: 106 cm

Délka ložné plochy: 200 cm

Šířka ložné plochy: 90 cm

 
Nosnost:180 kg
Rozměry (délka / šířka):212 cm x 106 cm

Kvalitní elektrická polohovací postel, která je vhodná nejen pro seniory, je velmi spolehlivá a má originální designe. Řeč je o zdravotní polohovací posteli PCC. Pomocí elektrického ovládacího panelu lze polohovat zádovou i nožní část polohovacího roštu. Zádová část lze zdvihnout až do polohy sedu. Ovládacím panelem lze také nastavovat výška postele a to v rozhraní 40 cm až 80 cm. Polohovací postel má ve výbavě samozřejmě také hrazdu a bezpečnostní bočnice.  

Tato postel má různé stupně výbavy. Uvedená cena je za produkt v základní výbavě. Cenu postele ve vyšším stupni výbavy vám rádi sdělíme telefonicky. Můžete nám zavolat, nebo zanechat kontakt prostřednictvím formuláře na webu. 

V případě vrácení zboží, zasílejte toto zboží na adresu provozovny viz. kontakty. * Tato indikativní nabídka není nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této indikativní nabídky nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Grafické vyobrazení nabízených produktů je pouze ilustrativní. Prodejce má skladem obvykle několik kusů vozíků od každého prezentovaného typu. Cena konkrétních kusů se odvíjí od jeho stáří, počtu najetých kilometrů a celkového stavu konkrétního vozíku. Přesnou cenu Vámi vybraného produktu Vám sdělíme na požádání obratem. Cena je závazná v okamžiku uzavření smlouvy, resp. okamžikem potvrzení závazné objednávky. Na vyžádání zašleme zákazníkovi typový list nebo protokol o shodě produktu. Společnost Savrynno s.r.o. je marketingovým a reklamním partnerem společnosti MedicalSpace s.r.o., která realizuje konečný prodej zboží zákazníkovi. © 2017 Savrynno s.r.o. | Odkazy | Články | Admin | VOP | Správa os. údajů dle GDPR | Cookies |