POPTEJTE NÁS NEZÁVAZNĚ

Postel PCC

21.800 Kč
18.500 Kč
- repasovaný
32.900 Kč
26.900 Kč
- zánovní
Ceny jsou uvedeny včetně 21% DPH. | Pozn.: *

Technická data:

Nosnost: 180 kg

Délka: 212 cm

Šířka: 106 cm

Délka ložné plochy: 200 cm

Šířka ložné plochy: 90 cm

 
Nosnost:180 kg
Rozměry (délka / šířka):212 cm x 106 cm

Kvalitní elektrická polohovací postel, která je vhodná nejen pro seniory, je velmi spolehlivá a má originální designe. Řeč je o zdravotní polohovací posteli PCC. Pomocí elektrického ovládacího panelu lze polohovat zádovou i nožní část polohovacího roštu. Zádová část lze zdvihnout až do polohy sedu. Ovládacím panelem lze také nastavovat výška postele a to v rozhraní 40 cm až 80 cm. Polohovací postel má ve výbavě samozřejmě také bezpečnostní bočnice.  

Tato postel má různé stupně výbavy. Uvedená cena je za produkt v základní výbavě. Cenu postele ve vyšším stupni výbavy vám rádi sdělíme telefonicky. Můžete nám zavolat, nebo zanechat kontakt prostřednictvím formuláře na webu. 

Tato indikativní nabídka není nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této indikativní nabídky nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Na vyžádání zašleme zákazníkovi typový list nebo protokol o shodě produktu. Cena je závazná v okamžiku uzavření smlouvy, resp. okamžikem potvrzení závazné objednávky. V případě vrácení zboží, volejte na +420 774 744 001 pro upřesnění adresy. Mechanický invalidní vozík je dodáván v rámci uváděné ceny jako samostatný produkt. S mechanickým invalidním vozíkem může / nemusí být dodán podsedák. Tento komponent nevstupuje do ceny mechanického vozíku a může být dodán jako bonusové zboží. Grafické vyobrazení nabízených produktů je pouze ilustrativní. Aktuálně nabízené produkty mohou disponovat jinou výbavou či odlišnou barvou. Prodejce má skladem obvykle několik kusů produktu od každého prezentovaného typu. Cena konkrétního produktu se odvíjí od jeho stáří, výbavy, celkového stavu produktu a počtu najetých kilometrů. Přesnou cenu Vámi vybraného produktu Vám sdělíme na požádání obratem. Pro upřesnění aktuální nabídky nás kontaktujte na tel.: +420 774 744 001 nebo na e-mail: info@invalidnivoziky.info. Společnost Savrynno s.r.o. je marketingovým a reklamním partnerem společnosti MedicalSpace s.r.o., která realizuje konečný prodej zboží zákazníkovi. © 2017 Savrynno s.r.o. | Odkazy | Články | Admin | VOP | Správa os. údajů dle GDPR | Cookies |