POPTEJTE NÁS NEZÁVAZNĚ

Matrace Medical Master

6.590 Kč
5.500 Kč
- nový
Ceny jsou uvedeny včetně 21% DPH. | Pozn.: *

Technické parametry

Výška matrace: 14 cm

Počet zón: 7

1 nejměkčí – 5 nejtvrdší: 5

Obj. hmotnost (kg/m3): 50 a 35

Použitá pěna: HR a VISCO

 
Nosnost:160 kg

Zdravotní sendvičová 7 zónová matrace Medical Master je vyrobena ze studené a paměťové pěny, které jí dávají vysokou nosnost a dlouhou životnost. Matrace je navržena pro užívání na běžných i polohovacích postelích.

 

Paměťová pěna díky svým vlastnostem poskytuje ležícímu maximální pohodlí, protože se tvaruje v reakci na jeho tělesné teplo. Zároveň snižuje riziko vzniku otlačenin. Tato pěnová matrace z certifikovaných materiálů je prodyšná a uživatelsky velmi oblíbená.

Tato indikativní nabídka není nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této indikativní nabídky nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Na vyžádání zašleme zákazníkovi typový list nebo protokol o shodě produktu. Cena je závazná v okamžiku uzavření smlouvy, resp. okamžikem potvrzení závazné objednávky. V případě vrácení zboží, volejte na +420 774 744 001 pro upřesnění adresy. Mechanický invalidní vozík je dodáván v rámci uváděné ceny jako samostatný produkt. S mechanickým invalidním vozíkem může / nemusí být dodán podsedák. Tento komponent nevstupuje do ceny mechanického vozíku a může být dodán jako bonusové zboží. Grafické vyobrazení nabízených produktů je pouze ilustrativní. Aktuálně nabízené produkty mohou disponovat jinou výbavou či odlišnou barvou. Prodejce má skladem obvykle několik kusů produktu od každého prezentovaného typu. Cena konkrétního produktu se odvíjí od jeho stáří, výbavy, celkového stavu produktu a počtu najetých kilometrů. Přesnou cenu Vámi vybraného produktu Vám sdělíme na požádání obratem. Pro upřesnění aktuální nabídky nás kontaktujte na tel.: +420 774 744 001 nebo na e-mail: info@invalidnivoziky.info. Společnost Savrynno s.r.o. je marketingovým a reklamním partnerem společnosti MedicalSpace s.r.o., která realizuje konečný prodej zboží zákazníkovi. © 2017 Savrynno s.r.o. | Odkazy | Články | Admin | VOP | Správa os. údajů dle GDPR | Cookies |